Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žáci podzim 2010

14. 3. 2011

     VÝSLEDKY  ZÁPASŮ  PODZIM  2010

 

         OKRESNÍ  PŘEBOR  STARŠÍ  ŽÁCI
  DATUM                                    ZÁPAS     ČAS
   4.9.2010        Podřipan Rovné      Sokol  Pokratice    4 : 0
  11.9.2010    Sokol Velké  Žernoseky  – Podřipan Rovné     0 : 13
  18.9.2010             Podřipan Rovné    –  SK  Lukavec    3 : 2
  25.9.2010           Podřipan  Rovné   -    Sokol  Terezín    0 : 0
  2.10.2010         SK  Bezděkov    -      Podřipan Rovné       1 : 1
  9.10.2010               Podřipan Rovné  -    TJ  Žitenice       0 : 1
 16.10.2010             Slavoj  Úštěk  -  Podřipan  Rovné      0:12
 23.10.2010           Podřipan Rovné       FK  Čížkovice     6 : 0
 31.10.2010      Dynamo  Podlusky   -   Podřipan  Rovné      0 : 7
  6.11.2010          Podřipan Rovné    -  Sokol  Straškov    7 : 2
 13.11.2010            Sokol  Hoštka   -  Podřipan  Rovné    2 : 3
     Upozorňujeme , že v průběhu soutěže se termíny a časy můžou změnit  !!!
 

                              11.kolo -  Okresní přebor starší žáci

        SOKOL HOŠTKA   :    PODŘIPAN  ROVNÉ

                       2 : 3


K poslednímu zápasu jsme odcestovali do Hoštky, první půli jsme zahráli tragicky...každý hráč si hrál, co shtěl a neplnil pokyny trenéra.Po zásluze jsme porhrávali 2:0. Tak také skončil první poločas.Do druhého jsme museli otevřít hru a hrát tak pouze na tři obránce, s tím že Vávra se posunul do středu zálohy. To se nakonec ukázalo jako šťastné řešení a zápas jsme dokázali otočit na 2:3.

BRANKY  - Komárek 2 , Vávra

                        

 

                                10.kolo -  Okresní přebor starší žáci

       PODŘIPAN  ROVNÉ - SOKOL STRAŠKOV-VODOCHODY

                           7 : 2

Dnes jsme přivítali na domácím hřišti sokol Straškov.V dlouho očekávanm derby jsme byli lepšíme týmem, i když dsažený výsledek byl pro hosty až příliš krutý. První poločas jsme hráli nejen proti soupeři, ale i proti velmi silnému větru, který razantně ubral na technice fotbalu. Přesto se hrál pohledný fotbal na obou stranách.

První otevřel skóre domácí Komárek, který dostal za hostující obranu nádhernou přihrávku od Žižky, a poté již postupoval sám na straškovského brankáře. Hosté ještě v poslední minutě první půle dokázali vyrovnat na 1:1. Do druhé půle jsme nastoupili s vědomím vyvarovat se nakopávaných balónů vzduchem, což se nám povedlo. V tomto zápase bych nechtěl vyzdvihovat výkon jednotivce, protože prefektní a kolektivní výkon podalo celé mužstvo. I když  6 gólů Komárka a jedna asistence jistě stojí za povšimnutí. 

V PÁTEK OD 16:00 POSLEDNÍ LETOŠNÍ TRÉNINK.

V SOBOTU POSLEDNÍ ZÁPAS A PO NĚM ZASLOUŽENÁ DOKOPNÁ !!!

BRANKY  - Komárek 6 , Tlustý

     

                         9.kolo -  Okresní přebor starší žáci

      DYNAMO PODLUSKY :  PODŘIPAN  ROVNÉ

                           0 : 7

Tuto neděli jsme odcestovali na hřiště Podlusk. Místní mužstvo se sešlo pouze v osmi hráčích. Naše mužstvo se ovšem od první minuty přizpůsobilo hře soupeře a nebýt Romana Krinera, který v 5.minutě kryl střelu spoupeře ,tak mohlo mít utkánízcela jiný spád...To našemu týmu ovšem nestačilo a o 10 mint později si naše obrana nechala uniknout domácího útočníka a po následném faulu se kopala penalta.Při ní naštěstí domácí hráč překopnul bránu. Tato situace nakopla Rovenského střelce Komárka, který do poločasu vsítil po samostatné akci první branku našeho týmu.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem vsítit co nejdříve branku, což se nám povedlo na jedničku.Soupeř poté úplně rezignoval a na hřišti bylo pouze jedno mužstvo.

Tento zápas opět neprověřil výkon našeho mužstva.To doufám napraví hráči Sokola Straškov v dlouho očekávaném derby...

BRANKY  - Komárek 3, Vávra, Mojžíš 2, Tlustý

                                    

                                   8.kolo -  Okresní přebor starší žáci

        PODŘIPAN  ROVNÉ - FK ČÍŽKOVICE

                           6 : 0

Opět se hrál zápas,který nedokázal prověřit naše mužstvo.Soupeř z Čížkovic od začátku zápasu bránil svoji polovinu hřiště a spoléhal na protiútoky, které ale do konce zápasu nedorazily...Soupeř díky naší obraně ani jednou nevystřelil na naši branku!!!Naše mužstvo se dlouho nemohlo prosadit středem hříště.Že tudy cesta nevede pochopil až náš krajní záložník Jehlička, který svůj dnešní vynikající výkon korunoval dvěma sólo akcemi KRAJEM hřiště završenými gólem

SESTAVA  - Žižka,

STŘÍDÁNÍ - Chadima

BRANKY  - Hübner, Komárek, Jehlička 2, Tlustý, Žižka

                          

                         7.kolo -  Okresní přebor starší žáci

        TJ SLAVOJ ÚŠTĚK - PODŘIPAN  ROVNÉ

                           0 : 12

Tento zápas byl velmi ovlivněn věkovým rozdílem obou mužstev.Domácí hráči měli polovinu mužstva ve věku přípravky, a přesto podali velmi sympatický a bojovný výkon.Naši chlapci v průměru až o pět let starší! měli problém pouze v 1.poločase,kdy mužstvo velmi houževnatě bránilo, a dokázalo pokrýt naše hráče.Ke konci 1.půle se zranil domácí brankář, kdy inkasoval trvdou ránu míčem od našeho záložníka Žižky a musel být střídán.Od této doby se hrálo pouze na branku domácích.Za zmínku stojí pouze první trefa v kariéře, kterou vsítil v 70. minutě nádherným přehozením brankáře Péťa Zeman. Takže velká gratulace, Péťo!!!

SESTAVA  - Kriner, Mojžíš, Hübner, Vávra, Kubíček, Jehlička, Tlustý, Žižka, Novák, Kratochvíl, Komárek

STŘÍDÁNÍ - Chadima, Zeman

BRANKY  - Vávra,Komárek, Zeman,Hübner,Žižka 2, Kriner 2, Tlustý 2,Mojžíš 2

 

                            6.kolo -  Okresní přebor starší žáci

        PODŘIPAN  ROVNÉ - TJ ŽITENICE

                       0 : 1


 SESTAVA  - Kriner, Mojžíš, Hübner, Vávra, Kubíček, Novák, Tlustý, Žižka, Jehlička, Kratochvíl, Komárek,

STŘÍDÁNÍ - Chadima

BRANKY  -

     

                               5.kolo -  Okresní přebor starší žáci

       SK BEZDĚKOV   -  PODŘIPAN  ROVNÉ

                       1 : 1

Opět jen v jedenácti, ale aspoň s trenérskou posilou z A mužstva Zdeňkem Fenglem.Nakopávané míče bez špetky kombinační hry na obou stranách hřiště přinesly jen remízu. Jako první skóroval Bezděkov,ale ve 30. minutě "střelou" z dálky vyrovnával Jehlička.Po přestávce šel do brány Míša Novák,ale ani Patrik Žižka k rozhýbání zálohy nepomohl,a tak jsme odjeli jen s jedním bodem. 

 SESTAVA  - Žižka, Mojžíš, Hübner, Vávra, Kubíček, Novák, Tlustý, Kratochvíl, Jehlička, Komárek, Zeman

STŘÍDÁNÍ - neproběhlo, nebylo kým...

BRANKY  - Jehlička

  

                                     4.kolo -  Okresní přebor starší žáci

          PODŘIPAN  ROVNÉ     -     SOKOL TEREZÍN

                                  0 : 0

 

Tento zápas se nám nepovedl.Celé mužstvo podalo podprůměrný výkon, který byl korunovaný neproměněnou penaltou v 10.minutě, kdy po faulu na unikajícího Komárka zahrával sám faulovaný hráč pouze do tyče. Ke vstřelení branky nepomohlo ani na posledních 15 minut zamíchání sestavou. Pozitivum zápasu je, že byl již jeden hráč na střídání.

 SESTAVA  - Kriner, Mojžíš, Hübner, Vávra, Kubíček, Novák, Tlustý, Žižka, Jehlika, Komárek, Kratochvíl

STŘÍDÁ - Zeman

BRANKY  - 

                       

 

                                            3.kolo -  Okresní přebor starší žáci

          PODŘIPAN  ROVNÉ     -       SK LUKAVEC

                                  3 : 2

 

Hrálo se velmi vyrovnané utkání, ve kterém rozhodly standartní situace. Po prvním trestném kopu Komárka  dorážel míč do branky Žižka. Druhá trestný kop už zařídil Komárek sám,když zavěsil míč kolmou střelou přímo za "háčky" branky soupeře . Domácí mužstvo nastoupilo opět jen v jedenácti a někteří hráči navíc hráli s nachlazením nebo se zraněním.Za marody o to víc zabrali ostatní hráči.Hlavně se tak vyhrálo díky týmové práci.

 SESTAVA  - Kriner, Mojžíš, Hübner, Vávra, Tlustý, Kubíček, Žižka, Kratochvíl, Jehlička, Komárek, Zeman

STŘÍDÁ - neproběhlo, nebylo kým...

BRANKY  - Komárek 2, Žižka

 

                                 

    2.kolo -  Okresní přebor starší žáci

  SOKOL VELKÉ ŽERNOSEKY   -  PODŘIPAN  ROVNÉ

                                0 : 13

K tomuto zápasu není co dodat...naprosté rozebrání soupeře...Můžeme se jen těšit na poměření našich sil s vyrovnaným soupeřem z Lukavce.

 SESTAVA  - Žižka, Mojžíš, Hübner, Vávra, Kriner, Novák, Tlustý, Kubíček, Jehlička, Komárek, Kratochvíl

STŘÍDÁNÍ - neproběhlo, nebylo kým...

BRANKY  - Kratochvíl 3, Komárek 3, Žižka 3, Tlustý 2, Novák, Vávra

 

 

                                  1.kolo -  Okresní přebor starší žáci

      PODŘIPAN  ROVNÉ    -      SOKOL POKRATICE

                            4 : 0

Po vyrovnaném prvním poločase,který skončil 0:0, jsme svým nasazením a bojovností uválčili první 3 body.K útoku zavelel střelou z dálky v 55. minutě Hübner,k němu se přidal v 68. v první půli chytající Žiška a náš velký úspěch korunoval dvěma góly kapitán Komárek. Všem hráčům patří velký dík za předvedený fotbal!!!Jen tak dál...

 SESTAVA  - Žižka, Jehlička, Kriner, Hübner, Mojžíš, Novák, Vávra, Tlustý, Kratochvíl, Chadima, Komárek

STŘÍDÁNÍ - neproběhlo, nebylo kým...